Luxury Cruises - Rejsy ekspedycyjne all inclusive Antarktyda i Arktyka

Informacje i rezerwacje: 22 455 38 42

Nasze statki

francois lefebvre ponant maldives hd h -1

Le Ponant

Długość: 88 m Pasażerowie: 64 Załoga: 32

Majestatyczny trzymasztowy żaglowiec

Wybierz się z nami w odprężający rejs na pokładzie Le Ponant – jednostki stworzonej z poszanowaniem tradycji słynnych jachtów żaglowych.

Le Ponant, hołdujący żeglarskiej tradycji trzymasztowych fregat, zabierze cię w odkrywczą podróż. Dzięki ograniczonej do 64 liczbie miejsc pasażerskich, żaglowiec ten gwarantuje swoim gościom prywatność i serdeczną atmosferę. Wyrafinowany nastrój i przytulny wystrój kabin, saloników i restauracji, z pewnością umożliwi Ci niczym nieskrępowany wypoczynek.

Sunąc po morzu pod pełnymi żaglami, całkowicie ulegniesz urokowi Le Ponant.

 

Fakty:

  • Długość: 88 m
  • Szerokość: 12 m
  • Najwyższe międzynarodowe standardy bezpieczeństwa
  • Taras do opalania: 400 m²
  • Francuska bandera
  • Maks. liczba pasażerów: 64
  • Członków załogi 32
  • Klasyfikacja: Bureau Veritas


Bary i restauracje

Dyskretna, a zarazem uprzejma obsługa. Kuchnia francuska i serwis w obu restauracjach na najwyższym poziomie.

Restauracje Diamant oraz Panoramic oferują wyrafinowane posiłki i mogą ugościć do 67 osób. Z obu rozpościera się widok na morze.

Oczywiście hołdujemy najlepszym francuskim tradycjom kulinarnym, a do posiłków podawanych na pokładzie serwujemy bezpłatnie czerwone, białe i różowe wina. Posiadamy także szeroki wybór wykwintnych win.

Lunch serwowany jest na tarasie w formie bufetu, natomiast wieczorem zapraszamy gości do naszej eleganckiej, wyłożonej drewnem, restauracji Karukéra, gdzie wykwintne dania podawane są do stolika. Po posiłku, gości przy barze zabawia pianista.


Na pokładzie

Nasza filozofia to połączenie wyrafinowania z aktywnością na świeżym powietrzu.

Na Le Ponant nie brakuje przestronnych miejsc, takich jak duży salonik, dwie restauracje (w tym jedna z tarasem), oraz obszerny taras do opalania, z którego możesz podziwiać żagle o powierzchni 1500 m². Żaglowiec posiada także platformę znajdującą się tuż nad poziomem morza, z której można obserwować faunę morską lub wykorzystać do uprawiania sportów wodnych*. Pomieszczenia ogólnodostępne mogą pomieścić na raz wszystkich pasażerów podczas konferencji, prezentacji lub innych wydarzeń. Możesz też wybrać się do saloniku Emeraude by porozmawiać z innymi pasażerami, zrelaksować się w saloniku Saphir lub na tarasie do opalania.

Galeria zdjęć

Wirtualny spacer