Luxury Cruises - Rejsy ekspedycyjne all inclusive Antarktyda i Arktyka

Informacje i rezerwacje: 22 455 38 42

Nasze statki

Le Boreal

Le Boreal

Długość: 142 m Pasażerowie: 224-264 Załoga: 139

Wyjątkowy jacht o niepowtarzalnym stylu

Ten wspaniały mega-jacht dysponujący 132 kabinami to wspólne dzieło włoskiej stoczni Italian Fincantieri i francuskiego wyrafinowania w postaci projektu Jeana-Philippe Nuela. Statek ten pozostaje wierny naszej filozofii, która zakłada, że na pokładzie powinna panować niepowtarzalna atmosfera, będąca mieszanką luksusu, intymności i dobrego samopoczucia.

Materiały najwyższej jakości, dyskretna elegancja i gustowny wystrój wnętrz w połączeniu z wysmakowanymi liniami wewnątrz i na zewnątrz, delikatnie akcentują morską atmosferę tej jednostki. Kojące, neutralne barwy na pokładzie ożywiono czerwonymi dodatkami, a całość stanowi gustowną mieszkankę tradycji i nowoczesności z indywidualnymi akcentami, za sprawą których poczujesz się tu jak na własnym jachcie…

Le Boreal otrzymał nagrodę dla Najlepszego Statku 2010 roku, przyznaną przez European Cruiser Association.


Fakty:

  • Ładowność: 224-264 pasażerów
  • Maksymalnie 132 kabiny zewnętrzne
  • Długość: 142m*
  • Szerokość: 18 m
  • 139 członków załogi
  • Windy na wszystkie pokłady
  • Dynamiczny system pozycjonowania
  • Standardy „czystego statku”
  • Francuska bandera


Bary i Restauracje

Wyrafinowana kuchnia pokładowa, która jest wierna wielkiej francuskiej tradycji kulinarnej, może równać się z najlepszymi restauracjami, w których znakiem rozpoznawczym jest dyskretna i uprzejma obsługa.

Nasze dwie restauracje zapraszają na śniadania, lunche i kolacje. Restauracja Gastronomic mogąca pomieścić do 268 gości, znajduje się na pokładzie Le Liberté i serwuje dania kuchni francuskiej i międzynarodowej oraz wyśmienite wina. Restauracja Grill daje ci możliwość spożycia posiłku na zewnątrz. Śniadania i lunche mają tu formę bufetu, natomiast kolacje tematyczne serwowane są do stolika.


Na pokładzie

Pasażerowie Le Boreal czują się na nim jakby znajdowali się na pokładzie własnego, prywatnego jachtu.

Statek ten zaprojektowano tak, aby zaspokoić potrzeby każdego gościa. Możesz więc udać się tu na film w pokładowym kinie, zagrać w gry planszowe lub na konsolę WiiTM, albo odprężyć się w zaciszu pokładowej biblioteki.

Uczyniliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby zachować pełną niezależność wszystkich gości i trafić w ich osobiste upodobania. Są tu saloniki, w których odbywają się pokazy lub wykłady, oraz spa sygnowane przez markę SothysTM. Są także bardziej kameralne miejsca, takie jak biblioteka, czy też kącik internetowy. Prawie wszystkie kabiny posiadają własny balkon, a rodziny mogą wybrać opcję kabiny trzyosobowej lub zdecydować się na rezerwację kilku kabin sąsiadujących ze sobą. Możesz do woli dysponować swoim wolnym czasem tak, niczym na prywatnym jachcie.

Pokładowe Centrum Urody, któremu partneruje słynna marka Sothys™, wyposażone jest w najnowocześniejszy sprzęt do ćwiczeń (ściankę Kinesis, bieżnie) i oferuje szereg zabiegów i usług (fryzjer, zabiegi kosmetyczne, łaźnia turecka, balneoterapia).

Galeria zdjęć

Wirtualny spacer