Luxury Cruises - Rejsy ekspedycyjne all inclusive Antarktyda i Arktyka

Informacje i rezerwacje: 22 455 38 42

Nasze statki

L'Austral

L’Austral

Długość: 142 m Pasażerowie: 224-264 Załoga: 139

Jednostka L’Austral dołączyła do floty PONANT w maju 2011. Ten wspaniały mega-jacht dysponujący 132 kabinami zawdzięcza swój wygląd bogatemu doświadczeniu włoskiej stoczni Italian Fincantieri i francuskiemu wyrafinowaniu, którego ucieleśnieniem był projekt Jeana-Philippe Nuela. Statek ten pozostaje wierny naszej filozofii, zakładającej że na pokładzie powinna panować niepowtarzalna atmosfera, będąca mieszanką luksusu, intymności i dobrego samopoczucia.

Poznaj L’Austral

L’Austral posiada elegancką sylwetkę złagodzoną przez eleganckie, miękkie kontury i ogromne łukowate okna otwarte na morze i światło. Ale wyjątkowy wygląd tej jednostki to także zasługa wielu innych elementów: szlachetnych materiałów, dyskretnej elegancji i doskonałej równowagi między wytwornością i swobodą. Wszystko to sprawia, że czujesz się tu niczym na swoim własnym jachcie. Wystrój L’Austral łączy w sobie tradycję i nowoczesność, z delikatnie zaakcentowaną morską aurą. Przyjazna atmosfera swobodnego wyrafinowania podkreślona jest odcieniami szarości, bieli i kości słoniowej, a wszystko to ożywione akcentami cynamonu, karmelu i jasnego brązu… Tak więc duch tego „prywatnego jachtu” to zasługa wielu drobnych, a zarazem ważnych elementów.

Z L’Austral dotrzesz do wyjątkowych zakątków oraz miejsc niedostępnych dla dużych statków, doświadczając na pokładzie eleganckiej atmosfery, wyrafinowanego i spersonalizowanego serwisu, a także wykwintnej kuchni.

 

Fakty:

  • Ładowność: 224-264 pasażerów
  • Maksymalnie 132 kabiny zewnętrzne
  • Długość: 142m*
  • Szerokość: 18 m
  • 139 członków załogi
  • Windy na wszystkie pokłady
  • Dynamiczny system pozycjonowania
  • Standardy „czystego statku”
  • Francuska bandera


Bary i Restauracje

Wyrafinowana kuchnia pokładowa, która jest wierna wielkiej francuskiej tradycji kulinarnej, może równać się z najlepszymi restauracjami, w których znakiem rozpoznawczym jest dyskretna i uprzejma obsługa.

Nasze dwie restauracje zapraszają na śniadania, lunche i kolacje. Restauracja Gastronomic mogąca pomieścić do 268 gości, znajduje się na pokładzie Pondichéry i serwuje dania kuchni francuskiej i międzynarodowej oraz wyśmienite wina. Restauracja Grill daje ci możliwość spożycia posiłku na zewnątrz. Śniadania i lunche mają tu formę bufetu, natomiast kolacje tematyczne serwowane są do stolika.


Na pokładzie

Pasażerowie L’Austral czują się tu jakby znajdowali się na pokładzie własnego, prywatnego jachtu.

Statek ten zaprojektowano tak, aby zaspokoić potrzeby każdego gościa. Możesz więc udać się na film w pokładowym kinie, zagrać w gry planszowe lub na konsolę WiiTM, albo odprężyć się w zaciszu pokładowej biblioteki.

Uczyniliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby zachować pełną niezależność wszystkich gości i trafić w ich osobiste upodobania. Są tu saloniki, w których odbywają się pokazy lub wykłady, oraz spa sygnowane przez markę SothysTM. Są także bardziej kameralne miejsca, takie jak biblioteka, czy też kącik internetowy. Prawie wszystkie kabiny posiadają własny balkon, a rodziny mogą wybrać opcję kabiny trzyosobowej lub zdecydować się na rezerwację kilku kabin sąsiadujących ze sobą. Nie zapomnieliśmy także o kąciku gier z konsolami Wii ™, oraz o menu dla dzieci. Możesz do woli dysponować swoim wolnym czasem, niczym na swoim własnym, prywatnym jachcie.

Pokładowe Centrum Urody, któremu partneruje słynna marka Sothys™, wyposażone jest w najnowocześniejszy sprzęt do ćwiczeń (ściankę Kinesis, bieżnie) i oferuje szereg zabiegów i usług (fryzjer, zabiegi kosmetyczne, łaźnia turecka, balneoterapia).

Galeria zdjęć

Wirtualny spacer