Luxury Cruises - Rejsy ekspedycyjne all inclusive Antarktyda i Arktyka

Informacje i rezerwacje: 22 455 38 42

Pacyfik i Oceania

Pacyfik i Oceania

Pacyfik

Wody Pacyfiku, największego oceanu na Ziemi, kryją wiele skarbów. Odkryj z nami legendarne wysp, których nazwy same w sobie wystarczą, by przywołać najbardziej idylliczne obrazki: Polinezję, Hawaje, Vanuatu, Wyspy Salomona… Każdy z tych zakątków jest uroczy i na swój sposób niepowtarzalny.

Na Hawajach, w Polinezji czy Nowej Kaledonii, koralowe atole okalają najpiękniejsze na świecie laguny. Krajobraz wysp to zachwycające połączenie pięknych, pustych piaszczystych plaż i wulkanicznych szczytów porośniętych gęstym lasem. Te rajskie zakątki wprost zapraszają, by odkryć znajdujące się tu niezwykłe podwodne skarby. Możemy tu również spotkać niezwykle przyjaznych mieszkańców – strażników tradycji przodków, którą kultywuje się po dziś dzień.

Położona dalej na południe Australia, niczym odległa kraina marzeń, w której Aborygeni żyją w idealnej harmonii z naturą, zapewni przybyszom kontakt z ostatnimi dziewiczymi terenami na Ziemi. Ten wielki kraj może poszczycić się ogromną ilością naturalnych skarbów, takich jak Wielka Rafa Koralowa, czy setki parków narodowych. Na wschód od jej wybrzeża leży Nowa Zelandia, inaczej zwana Krajem Długiej Białej Chmury. To istny raj na ziemi, składający się z dwóch wysp i charakteryzujący się bogactwem krajobrazów: Wulkany, znajdujące się na północy, kontrastują z lodowcami, które możemy zobaczyć na południu.

Przekonaj się na własne oczy i odkryj ponadczasowy urok tych oceanicznych wysp.

 

Galeria zdjęć