Luxury Cruises - Rejsy ekspedycyjne all inclusive Antarktyda i Arktyka

Informacje i rezerwacje: 22 455 38 42

Destynacje

Europa Północna i kraje bałtyckie

Europa Północna

W regionie, na którym istniało niegdyś ogromne imperium, obecnie leżą dwa kraje bałtyckie – Łotwa i Estonia, rywalizując ze sobą pod względem uroku i elegancji. Są dziś dumnymi członkami świata zachodniego, ale to nie oznacza, że wyrzekają się dziedzictwa związanego z okresem, gdy należały do Związku Radzieckiego.

Zapraszamy Cię na wyprawę na pokładzie Le Boréal, podczas której odkryjesz niepowtarzalną atmosferę skandynawskich stolic, zwiedzisz Szwecję, Norwegię, Finlandię, Danię i Rosję, wraz z ich skarbami architektury, muzeami na otwartym powietrzu i unikalną atmosferą. Plan podróży obejmuje również wizytę w Petersburgu – mieście carów, położonym nad brzegiem rzeki Newy, oraz w Londynie – najbardziej kosmopolitycznej stolicy Europy, wyznaczającej nowe trendy i będącej nowym portem zawinięcia dla Compagnie du Ponant.

Na pokładzie L’Austral będziesz mógł pójść w ślady starożytnych Wikingów, płynąc wzdłuż wybrzeża Norwegii obfitującego w jeziora i lodowce, tworzące naturalne rajskie zakątki. Zobaczysz krainę fiordów i tworzony przez nie niezwykły krajobraz pełen zielonych dolin, pokrytych śniegiem szczytów górskich sięgających dumnie nieba, oraz perlistych wodospadów opadających z granitowych skał.

Galeria zdjęć