Luxury Cruises - Rejsy ekspedycyjne all inclusive Antarktyda i Arktyka

Informacje i rezerwacje: 22 455 38 42

Biegun północny

Biegun północny

Biegun północny

Gdy w La Compagnie du Ponant mówimy o rejsach, mamy na myśli Doświadczenia. To dlatego, że rejs po Arktyce nie jest jedynie zwykłą podróżą; to obietnica zwiedzenia wyjątkowych zakątków i poznania innego świata.

L’AUSTRAL i LE BORÉAL zabiorą Cię w miejsca całkowicie odmienne od typowych tras wycieczkowych, śladami odkrywców, którzy byli inspiracją dla wielu podróżników. W zimie Przejście Północno-Zachodnie przeobraża się w majestatyczną, białą pustynię – jednakże podczas krótkiego lata polarnego pokrywa lodowa topi się, dając podróżnikom dostęp do wspaniałych krajobrazów Dalekiej Północy i pozwalając im przebyć legendarną trasę morską, o czym marzy tak wielu śmiałków. Nieważne czy posiadasz duszę myśliciela czy może poszukiwacza przygód – jeśli uwielbiasz otwarte przestrzenie, zapraszamy cię do odkrywania tych odległych regionów, gdzie opalizujące masy lodowców majaczą w głuchej ciszy, gdzie życie Inuitów toczy się w rytm ich tradycji, kultury i sztuki.

Na skraju koła podbiegunowego, między ogromnymi lodowcami i fiordami, przyprawiającymi o zawrót głowy krajobrazami i nieaktywnymi wulkanami, dotrzesz do morza skarbów Ziemi i zwiedzisz Islandię, Spitsbergen, Grenlandię i Zatokę Baffina, by na koniec odkryć Morze Białe i najdalsze obszary rosyjskiej Północy z lasami tajgi borealnej. Dzięki nam połączysz wizytę w ekstremalnych zakątkach świata z wyjątkowym komfortem. Zobacz jak wyglądają pięciogwiazdkowe wyprawy w stylu Ponant. Czeka tu na ciebie ciepła atmosfera, będąca subtelną mieszanką elegancji i autentyczności, gwarantująca Ci wyrafinowane przygody w tym niezwykłym królestwie lodu. Pragniemy rozwijać razem z Tobą tę unikalną koncepcję arktycznych wypraw, jakich nie zaznasz nigdzie indziej.

Wizyta w tych miejscach pozwoli Ci przekroczyć granice tego co nie przekraczalne i spełnić marzenia o poznaniu tego, co niepoznane…